Menu

Obec Lednice
Lednice
Obec Lednice

Mobilní aplikace obce Lednice ke stažení ZDE

Rozvojový plán obce

Vážení partneři z lednického podnikatelského prostředí,

Obec Lednice v současné době připravuje Rozvojový plán obce Lednice s výhledem rozvoje obce na dalších 10 až 20 let.
Rádi bychom se o vašich plánech dozvěděli více. Budeme pak mít možnost je zohlednit při tvorbě rozvojového plánu.

Vážení partneři z lednického podnikatelského prostředí,

Obec Lednice v současné době připravuje Rozvojový plán obce Lednice s výhledem rozvoje obce na dalších 10 až 20 let.

Jsme si vědomi, že vaše firmy a podnikatelské aktivity jsou nedílnou součástí obce a života v ní. Že i vy máte představy o dalším působení v naší obci, jeho délce, podmínkách pro podnikání a také o rozvoji svých podnikatelských aktivit.

Rádi bychom se o vašich plánech dozvěděli více. Budeme pak mít možnost je zohlednit při tvorbě rozvojového plánu. Můžeme sladit potřeby obce, občanů, podniků a podnikatelů působících v Lednici. Tak bude náš rozvojový plán co nejkomplexnější.

Proto Vás žádáme o odpovědi na následující otázky. Vaše odpovědi budou považovány za důvěrné a budou sloužit pouze a výhradně pro tvorbu Rozvojového plánu obce Lednice. Odpovědi prosím formulujte volně v několika větách, pokud na nějakou otázku nechcete odpovídat, nemusíte.

  1. Jaké výzvy nebo překážky vnímáte ve vašem podnikání na území naší obce?
  2. Jak by vám mohla obec pomoci v posílení vašeho podnikání a dosažení vašich rozvojových cílů?
  3. Máte nějaké konkrétní návrhy na spolupráci nebo projekty, které by mohly prospět jak vaší firmě, tak obci?

Prosíme, pošlete odpovědi na otázky nejpozději do 30.11.2023.

Pokud budete mít jakékoliv dotazy nebo budete potřebovat další informace, pošlete je na e-mail kancelar@lednice.cz a do předmětu zprávy napište: Rozvojový plán. Odpovíme vám co nejdříve.

Stejnou formou, tedy  e-mailem na adresu kancelar@lednice.cz do předmětu zprávy napište: Rozvojový plán, posílejte i vaše odpovědi.

Děkujeme za spolupráci a za váš příspěvek k rozvoji naší obce

 

Mgr. Stanislav Straškrába, starosta obce

Datum vložení: 14. 11. 2023 10:26
Obec Lednice
Obec

Obec Lednice má za sebou bohatou a pohnutou historii. Tento fakt byl ostatně v roce 1996 oceněn zápisem do seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Součástí obce je od roku 1966 i blízká osada Nejdek jako její místní část.

Více z historie