24.10.2020, svátek má Nina (zítra Beáta)

Spa Resort Lednice****


adresa:Břeclavská 781, 691 44 Lednice
tel.:+420 515 554 100
e-mail:recepce@lazne-lednice.cz
web:www.lazne-lednice.cz

O ubytování v hotelu

Spa Resort Lednice **** je nekuřácký hotel, který svým hostům nabízí komfortní ubytování v Lednici v 43 prostorných pokojích, 3 apartmánech a luxusním knížecím apartmánu, jenž uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka.
Lázeňský hotel je dále vybaven komplexním balneoprovozem, kde si můžete vybrat ze široké nabídky léčebných a relaxačních procedur, wellness centrem, restaurací se zimní zahradou, konferenční místností a prostorem pro školení. Samozřejmostí je vlastní uzavřené parkoviště v areálu a bezdrátové připojení k internetu v celém komplexu hotelu.

Hotelové pokoje a ubytování

Pokoje jsou moderně a komfortně zařízeny designovým nábytkem a poskytují tak lázeňským hostům při ubytování v Lednici nejvyšší pohodlí. Pro pohodlný, zdravý a ničím nerušený spánek jsou pro Vás na lůžkách přichystány zdravotní matrace a antialergické lůžkoviny. Bezdrátový internet po celém hotelu je samozřejmostí.

NOVINKA - OD 19.4.2019 pro Váš větší komfort jsou všechny pokoje klimatizované s individuálním nastavením!
3x jednolůžkový pokoj
40x dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky (2 pokoje bezbariérové)
3x apartmán - oddělená ložnice a pokoj
1x Knížecí apartmán - unikátní prostorný apartmán s prosklenou koupelnou a krbem


Check-in: 14:00 / Check-out: 11:00

Domácí zvířata nejsou v hotelu povolena.
Ceník ubytování - viz. pdf. soubory


3-spa-hotel-miroslava cenik-ubytovani-2020---nastup-ne---ct-2 1-spa-hotel-miroslava 5-spa-hotel-miroslava cenik-ubytovani-2020----nastup-pa---so-1 4-spa-hotel-miroslava 2-spa-hotel-miroslava 6-spa-hotel-miroslava
Minaret
Oznámit chybu na stránce
 
Valid XML Valid RSS Valid CSS Valid XHTML 1.0 Transitional běží na Poulicek Web Solution, vytvořil Zbyněk Poulíček, webm@ster: kancelar@lednice.cz
© 2007-2016 obec Lednice