17.07.2018, svátek má Martina (zítra Drahomíra)

06.10.2008

Výsledky "Koulení kola" - padl rekord tratě !!!


VÝSLEDKOVÁ LISTINA

konečné
pořadí
číslo týmu
název týmu
členové týmu
výsledný čas ztráta na vítěze tip na výsledný čas
1
24
HORIZONT KOULA
NOVÁK BLANSKO
Zdeněk Novák (Blansko)
Robert Šamonil (Adamov)
Jan Macura (Blansko) 4:22:53
0:00:00
  
2
18
VOLVOX GLOBATOR
Robert Řeháček (Brno)
Ota Fišera (Brno)
Petr Bouzek (Brno)
5:08:52
0:45:15
5:20:00

3
4
PANDA
Libor Merta (Brno)
Tomáš Merta (Brno)
Michal Bialožyt (Třinec)
5:09:45
0:46:07
4:37:00

4
14
ZKOULENÍ
Martin Flajšar (Brno)
Jaroslav Běhavý (Kuřim)
Petr Číž (Praha) 5:11:01
0:47:23
  
5
1
TŘI V LIHU
Milan Urban (Hradiště)
Jiří Bouda (Kaznějov)
Ladislav Benýr (Kralovice) 5:14:02
0:50:24


6
10
VV TOP
Ctibor Pokorný (Brno)
Olivier Štefanka (Brno)
Petra Nekolová (Hradec Králové)
5:16:26
0:52:48
5:15:00

7
22
HURÁ LEMRA
A JE TO!
Jiří Svoboda (Brno)
Lukáš Mikolášek (Brno)
Tomáš Jagoš (Hodonín) 5:28:32
1:04:54
5:30:00

8
6
DRTIKOL TEAM
Petr Vorel (Brno)
Ivo Sekal (Brno)
Daniel Adamec (Brno)
5:32:38
1:09:00
5:48:13

9
12
ALL STARS
SEBRANKA
Martin Hulánek (Brno)
Jan Vlček (Bílovice n. Svitavou)
Lukáš Maňák (Brno) 5:32:44
1:09:06
5:45:00

10
5
TORPÉDA VRACOV
Jan Pavelec (Brno)
Ivo Denemarek (Brno)
Martin Pavelec (Rebešovice) 5:34:10
1:11:32
6:00:00

11
32
HORŠTÍ SVŮDCI
Josef Miléř (Tábor)
Marek Hofman (Liberec)
Filip Hejnic (Praha)
5:36:20
1:13:42
  
12
13
ÁLATÍM
Dušan Alman (Brno)
Michal Hrabálek (Brno)
David Vašíček (Brno) 5:50:53
1:28:15
  
13
33
LEDNIČTÍ DRACI
Mário Cabal (Lednice)
Michal Šťastný (Lednice)
Petr Šťastný (Lednice) 5:54:01
1:31:23
  
14
29
SVATOPLUK
David Adámek (Břeclav)
Petr Sůkal (Břeclav)
Tomáš Hornyak (Břeclav) 5:54:36
1:31:48
  
15
31
ČERNÁ HORA
Zdenka Komárková
Irena Antošová
Vilma Podmelová
5:58:05
1:35:17
6:30:00

16
19
HoPeDa
Petr Němec (Náměšť nad Oslavou)
Jan Němec (Náměšť nad Oslavou)
David Grygar (Náměšť nad Oslavou)
6:08:29
1:45:41
5:05:05

17
3
DRACI
Dalibor Mahel (Brno)
Rostislav Mahel (Brno)
Jiří Těžký (Stará Ves) 6:14:53
1:52:05
7:44:00

18
20
KRASOHLED
(SEBRANKA REVIVAL)
Pavel Zikmund (Brno)
Ondřej Maňák (Brno)
Jiří Bilík (Brno)
6:33:29
2:11:36
5:59:59

19
8
DLOUHÝ, ŠIROKÝ
A BYSTROZRAKÝ
Jan Vybíral (Brno)
Soňa Hlaváčková (Brno)
Petr Cízler (Brno)
6:40:06
2:17:13
7:50:00

20
9
SUPRHÝROUS
Jiří Zapletal - Spajdrmen (New Jičín)
Přemysl Šupík - Sjuprmen (Fulnek City)
Lumír Hrdina - Bedmen (Fulnek City) 6:40:15
2:17:22
  
21
26
Horské svůdkyně
Jana Krczmařová (Husinec - Řež)
Zuzana Jalůvková (Liberec)
Lucie Šímová (Praha) 6:50:20
2:27:27
7:00:07

22
16
VYKUTÁLÍMETO
Jan Hovorka (Nedvědice)
Zdeněk Dufek 7:09:21
2:46:28
5:10:00

23
23
LEMROLEZ
Lukáš Křoustek (Brno)
Ladislav Křoustek (Brno) 7:12:48
2:50:05
6:30:00

24
7
JÁ BYCH SE
TOHO NEBÁL
Jan Válek (Židlochovice)
Zdeněk Košťál (Břeclav)
Pavel Damborský (Velké Bilovice) 7:24:13
3:01:20


25
15
LOUDA
NA VÝLETĚ
Jaroslav Holub (Brno)
Eva Frantová (Třebíč)
Marie Janoušková (Brno)
7:28:31
3:05:38
  
26
28
DRÁTOVNA
NÁMĚŠŤ
NAD OSLAVOU
Pavel Dittrich (Náměšť nad Oslavou)
Pavel Široký (Náměšť nad Oslavou)
Martin Smutný (Náměšť nad Oslavou) 7:55:40
3:32:47
6:00:00

27
30
KRIPL TEAM
František Turek (Stříbro)
Jan Šmíd
Martin Kozelský (Mariánské Lázně)
8:05:12
3:42:19
8:30:00

28
25
GANGSTA BOYZ
Jan Váňa (Brno)
Petr Mezihorák (Brno)
Martin Hušek (Brno) 8:15:43
3:52:50
  
29
21
LEVOU ZADNÍ
Jan Lučan (Kopřivnice)
Jiří Strnisko (Olomouc)
8:49:02
4:26:09
  
30
27
KUDRNÁČI III
Pavel Dvořák (Kopřivnice)
Martin Rozsivka (Kopřivnice)
Jakub Štolfa (Příbor) 9:01:47
(minutu po
uzavření trati)
4:38:54
  
nedostavili
se ke
startu
2
MAFIÁNI
Eva Höhlerová (Praha)
Ingrid Koppová (Praha)
Filip Lukáš (Pardubice)    
nedostavili
se ke
startu
11
O KOLEČKO VÍC
Martin Pokorný (Brno)
Jan Štětina (Brno)
Adam Veselý (Brno)    
nedostavili
se ke
startu
17
TEAM PRINCEZNY
KOLOBĚŽKY
David Meisner (Brno)
Lada Kollmanová (Brno)
Michal Meisner (Brno)    
      


VÝSLEDKOVÁ LISTINA - DVOUČLENNÉ TÝMY

pořadí
číslo týmu
název týmu
členové týmu
výsledný čas

17.
3
DRACI
Dalibor Mahel (Brno)
Rostislav Mahel (Brno - ročník 2000, nekoulel)
Jiří Těžký (Stará Ves) 6:14:53

22.
16
VYKUTÁLÍMETO
Jan Hovorka (Nedvědice)
Zdeněk Dufek 7:09:21

23.
23
LEMROLEZ
Lukáš Křoustek (Brno)
Ladislav Křoustek (Brno) 7:12:48

29.
21
LEVOU ZADNÍ
Jan Lučan (Kopřivnice)
Jiří Strnisko (Olomouc)
8:49:02


VÝSLEDKOVÁ LISTINA - ŽENSKÉ TÝMY

pořadí
číslo týmu
název týmu
členové týmu
výsledný čas

15.
32
ČERNÁ HORA
Zdenka Komárková
Irena Antošová
Vilma Podmelová
5:58:05

21.
26
HORSKÉ SVŮDKYNĚ
Jana Krczmařová (Husinec - Řež)
Zuzana Jalůvková (Liberec)
Lucie Šímová (Praha) 6:50:20

lk.

Minaret
Oznámit chybu na stránce
 
Valid XML Valid RSS Valid CSS Valid XHTML 1.0 Transitional běží na Poulicek Web Solution, vytvořil Zbyněk Poulíček, webm@ster: kancelar@lednice.cz
© 2007-2016 obec Lednice