05.12.2020, svátek má Jitka (zítra Mikuláš)

05.06.2017

Výletní hra GEOFUN v Lednici


GEOFUN

Jsou výletní hry do chytrého telefonu, díky kterým lze poznávat krásy České republiky s virtuálními průvodci, zažít kopec zábavy při plnění nejrůznějších úkolů a dozvědět se zajímavé informace.
Aplikaci GEOFUN lze zdarma stáhnout pro chytré telefony se systémy Android a iOS. Poté je třeba v sekci Geosrandy vyfiltrovat konkrétní geosrandu (hru), kterou chcete odehrát. Pro stažení aplikace a hry je třeba internetové připojení. Je proto vhodné si hru stáhnout doma.
Každá geosranda obsahuje informace o tom, kde hra startuje a končí, jaký výlet a virtuální průvodce vás čeká a potřebujete-li nějaké speciální vybavení např. peníze na vstupné. Po stažení geosrandy stačí pouze dorazit na startovní bod a užít si příjemný výlet. Hra se zde sama aktivuje pomocí GPS signálu a již běží offline.
Hry jsou vhodné pro jednotlivce, rodiny s dětmi a všechny, kdo mají chuť zažít nové věci. Více informací na www.geofun.cz nebo www.facebook.com/GeofunCZ.


Zachraň pradědečka platana:

Vydejte se společně s Pláťou zachránit jeho pradědečka, který majestátně stojí před Janovým hradem už několik desetiletí. V současné době mu hrozí veliké nebezpečí. Má posloužit pro stavbu pomníku ve tvaru tužky k poctě významného stavitele Josefa Hardmutha - zakladatele firmy Kooh-i-Noor . Objevte zámecký areál, jak ho ještě neznáte a pomozte zachránit starý platan. Cestou si vyzkoušíte svoje schopnosti při plnění nejrůznějších úkolů. Určitě si s sebou na pomoc přizvěte děti a zažijte příběh plný napětí, jak to celé nakonec dopadne :)
https://www.geofun.cz/zachran-pradedecka-platana/

zachran-pradedecka-platana_i
Minaret
Oznámit chybu na stránce
 
Valid XML Valid RSS Valid CSS Valid XHTML 1.0 Transitional běží na Poulicek Web Solution, vytvořil Zbyněk Poulíček, webm@ster: kancelar@lednice.cz
© 2007-2016 obec Lednice