24.10.2020, svátek má Nina (zítra Beáta)

12.01.2007

Vlakem za památkami UNESCO


Sbírejte žolíky na veletrzích!
Po úspěšném prvním ročníku společného projektu Českých drah, sdružení České dědictví UNESCO a cestovní kanceláře Čedok s názvem Vlakem za památkami UNESCO odstartuje začátkem roku 2007 ročník druhý. Záměrem marketingové kampaně je nalákat občany České republiky, ale i návštěvníky z ciziny k prohlídce českých památek UNESCO a motivovat je k využití ekologické dopravy.
Kromě plakátů a propagace v médiích bude opět vydána brožura představující všechny památky UNESCO v České republice. Součástí brožury budou informace o nejlepších a nejlevnějších způsobech cestování vlakem za těmito památkami. Významnou motivací je soutěž, která bude probíhat od 1. května do 31. října tohoto roku. Účastníci soutěže budou po předložení platné označené jízdenky sbírat razítka v informačních centrech či přímo na památkách UNESCO. Pokud bude hrací karta obsahovat alespoň tři razítka, budou cestovatelé zařazeni do slosování o velice zajímavé ceny.
Velkou novinkou je možnost získání tzv. žolíka, který může být použit místo libovolné památky na hrací kartě. olíka bude možné získat pouze na veletrzích GO a Regiontour v Brně a Holiday World v Praze a to buď ve stánku Českých drah nebo ve stánku sdružení České dědictví UNESCO.
Zajímavou podporou soutěže i také velkoformátová reklama památek UNESCO na lůžkových vozech. Na koleje vyjede postupně celkem dvanáct nových lůžkových vozů, z nichž každý bude vozit jednu schématicky vyobrazenou památku UNESCO. V rámečcích uvnitř vozů je povídání o té které památce a také prezentace všem památek UNESCO v České republice. Bližší informace o soutěži můžete najít na www.cd.cz/unesco.

Minaret
Oznámit chybu na stránce
 
Valid XML Valid RSS Valid CSS Valid XHTML 1.0 Transitional běží na Poulicek Web Solution, vytvořil Zbyněk Poulíček, webm@ster: kancelar@lednice.cz
© 2007-2016 obec Lednice