21.10.2020, svátek má Brigita (zítra Sabina)

05.02.2018

Veletrh Holiday World
Turistická sezóna se blíží, kolotoč veletrhů vrcholí

Nejvýznamnější přehlídka cestovních kanceláří, domácích regionů a destinací, národních turistických centrál cestovního ruchu a dalších služeb turistického průmyslu ve střední Evropě – pražský veletrh Holiday World, se bude konat od 15. do 18. února 2018. Ani tentokrát zde nebude chybět společná prezentace svazků obcí České dědictví UNESCO a Česká inspirace. Členem obou těchto sdružení je také Litomyšl. První dva dny budou jako vždy určeny pro odbornou veřejnost. V naší expozici se uskuteční slavností setkání za účasti starostů měst UNESCO, České inspirace a dalších vzácných hostí. Při této příležitosti budou představeny nové knihy a další materiály prezentující cenná historická města naší republiky.
O víkendu se Výstaviště Holešovice zaplní milovníky cestování. V sobotu přivítáme na stánku UNESCO výherce celoroční soutěže UNES&CO., kteří si převezmou velmi zajímavé ceny – například víkendové pobyty do měst UNESCO. Mezi dalšími cenami nebudou chybět např. volné vstupenky na Zámek Litomyšl, do Regionálního muzea v Litomyšli, Rodného bytu Bedřicha Smetany či Portmonea – Musea Josefa Váchala, ale ani řada překrásných výpravných knih, trička, hrnečky, průvodce, kalendáře a mnohé další hodnotné dárky. Věříme, že bude naše veletržní expozice opět v obležení návštěvníků. Během celého veletrhu bude totiž možné opět vyplnit Rychlokvíz o ceny. Soutěžící, kteří nám napíší i mailovou adresu, se mohou těšit na pravidelný, každoměsíční přísun pozvánek na akce do měst UNESCO a České inspirace formou elektronického Newsletteru.
Podle ohlasů z řad odborníků nás čeká z hlediska domácího cestovního ruchu další velmi nadějný rok. Věřím, že města UNESCO budou na příjezd návštěvníků připravena. Důležité je nabídnout řadu nezapomenutelných zážitků, díky kterým se k nám budou chtít turisté nejen vracet, ale návštěvu našich měst doporučovat také svým známým.              
Ing. Michaela Severová,
výkonná ředitelka svazku obcí České dědictví UNESCO

            

Minaret
Oznámit chybu na stránce
 
Valid XML Valid RSS Valid CSS Valid XHTML 1.0 Transitional běží na Poulicek Web Solution, vytvořil Zbyněk Poulíček, webm@ster: kancelar@lednice.cz
© 2007-2016 obec Lednice