03.12.2020, svátek má Svatoslav (zítra Barbora)

17.03.2020

Prohlášení starosty


prohlaseni17032020prohlaseni17032020 (17.03.2020)

Prohlášení starosty obce k současné situaci
V Lednici dne 17.3.2020

Vážení občané Lednice a Nejdku,
Byl jsem požádán řadou z Vás, abych sdělil, jaké konkrétní kroky hodlá vedení naší obce v současné situaci podniknout.
Chtěl bych vás především ubezpečit, že nedisponuji žádnými informacemi nad rámec těch, které jsou v návaznosti na opatření naší vlády, případně kraje zveřejňovány prostřednictví médií a následně umisťovány na naše úřední desky. Stejně tak nemáme k dispozici žádné ochranné prostředky a dokonce dosud stále nevíme, zda a kdy vůbec nějaké obdržíme.
Velmi rádi bychom jakkoliv přispěli k řešení současné krizové situace. Rozhodně jsme připraveni okamžitě plnit všechny pokyny a opatření, která na nás snad budou v dohledné době spolu se zajištěním potřebných prostředků v rámci krizového řízení směrovány.
Pokoušíme se samozřejmě hledat i vlastní cesty. Například se nyní snažíme zajistit po vlastní linii roušky, které chceme začít distribuovat už koncem tohoto týdne. Pokud tedy bude naplněna naše objednávka, což za situace, kdy se zajištěním potřebných prostředků má problém naše vláda i samotné kraje, nemůže být stoprocentně jisté.
Za současné situace velmi děkuji všem, kteří se snaží jakkoli pomoci. Ať  už zajišťováním nákupů, šitím textilních roušek či podobně.
Budeme vděčni za jakékoliv nápady a doporučení, jak současnou situaci společně co nejlépe zvládat. Pro co nejrychlejší řešení nejnutnějších situací jsme vyčlenili telefon 733 373 655. Přes omezení úředních hodin v důsledku nařízení vlády se budeme snažit  reagovat co nejrychleji na požadavky přes telefon 519 340 112 resp. mail kancelar@lednice.cz.


Starosta Obce Lednice

Minaret
Oznámit chybu na stránce
 
Valid XML Valid RSS Valid CSS Valid XHTML 1.0 Transitional běží na Poulicek Web Solution, vytvořil Zbyněk Poulíček, webm@ster: kancelar@lednice.cz
© 2007-2016 obec Lednice