04.12.2020, svátek má Barbora (zítra Jitka)

18.03.2020

Oznámení občanům 18.3.


Oznámení občanům


Dle informace, kterou jsem dnes obdržel, není v naší obci k dnešnímu dni evidován výskyt onemocnění COVID-19. Pro úplnost dodávám aktuální stav nemocných kraj – 30, ORP Břeclav – 5.
Přes tuto skutečnost apeluji na maximální dodržování všech vyhlášených opatření. Velmi děkuji všem, kteří se podílejí na okamžitém překlenutí současného nedostatku roušek.
Od dnešní půlnoci platí nařízení vlády o povinném nošení „ochranných prostředků dýchacích cest“. Jsem si plně vědom momentální složité situace s nedostatkem ochranných prostředků, přesto všechny žádám, aby pokud nemohou zmíněný požadavek naplnit, zůstávali doma. Dodávky roušek budou již záležitostí relativně krátkého času. V naší obci plánujeme rozvoz prvních 1000 ks roušek na večerní hodiny zítřejšího dne (čtvrtek 19.4.2020). V dalších dnech pak předpokládáme také zahájení dodávek z centrálních zdrojů.
V Lednici dne 18. 3. 2020
Starosta Obce Lednice

Minaret
Oznámit chybu na stránce
 
Valid XML Valid RSS Valid CSS Valid XHTML 1.0 Transitional běží na Poulicek Web Solution, vytvořil Zbyněk Poulíček, webm@ster: kancelar@lednice.cz
© 2007-2016 obec Lednice