18.04.2021, svátek má Valérie (zítra Rostislav)

15.03.2021

Očkovací centrum Břeclav


dotaznik-7839ddotaznik-7839d (05.03.2021)

NEMOCNICE BŘECLAV

!!! UPOZORNĚNÍ !!!

Pokud se registrujete k očkování v Břeclavi na první dávku, od pondělí se dostavte do Domu školství.
Pravidlo je, že tam, kde jste dostali první dávku vakcíny, dostanete i druhou. V SMS zprávách je informace, že očkování zajišťuje Nemocnice Břeclav,  od pondělí pro prvovakcinaci využívejte očkovací centrum.


Očkovací centrum  v Břeclavi (Dům školství, 17. listopadu 2995, 690 02 Břeclav) zahajuje 8. března svůj provoz. Co vás čeká?
Jste zaregistrovaní přes informační web ministerstva zdravotnictví na očkování v Břeclavi? Od pondělí 8. března dostanete první dávku vakcíny ve velkokapacitním očkovacím centru v Domě školství. Pokud se již chystáte na druhou dávku, pozor, vakcínu dostanete vždy tam, kde tu první. Tedy někteří z vás ještě i v nemocnici.
Prosíme o dodržování dvoumetrových rozestupů a používání respirátorů FFP2.
Co vás čeká při příchodu do centra?
První místem je evidence. Zde vám příslušník policie změří teplotu a požádá vás o důkladnou dezinfekci rukou. Zkontroluje, zda jste na daný den a čas skutečně zaregistrovaní.
Následně vyplníte vstupní dotazník. Pokud je to možné, prosím, vyplňte jej už doma třeba s pomocí rodiny. Stáhnout jej můžete na webu nemocnice.
Dalším místem je registrace, kde předložíte kartičku pojištěnce a vyplněný formulář. Pokud je vše v pořádku, převezme si vás lékař, který se s vámi pobaví o vašem aktuálním zdravotním stavu a zjistí případné alergie. Lékař následně rozhodne, zda může vakcínu podat.
Po podání zůstanete sedět na místě ještě 15 minut, abychom se ujistili, že je vše v pořádku. Následně můžete odejít domů
V současné době se budou lidem věnovat ve všední dny od 8 do 16 hodin 4 lékaři, 3 sestry a jeden farmaceut. Spolupracujeme i s městskou a státní policií.
K očkování se dostavte nejdříve 10 minut před objednaným časem. Zaparkovat můžete za Domem školství, kde vypomůže s koordinací městská policie. Velkokapacitní centrum v Domě školství vzniklo ve spolupráci Jihomoravského kraje, Nemocnice Břeclav a města Břeclav.

Minaret
Oznámit chybu na stránce
 
Valid XML Valid RSS Valid CSS Valid XHTML 1.0 Transitional běží na Poulicek Web Solution, vytvořil Zbyněk Poulíček, webm@ster: kancelar@lednice.cz
© 2007-2016 obec Lednice