05.12.2020, svátek má Jitka (zítra Mikuláš)

24.02.2015

Kurz zpracování ovčí vlny - zrušeno pro malou účast


Přednášky jsou věc zajímavá a poučná. Ovšem naučit se něco nového vyrobit vlastními rukami, to je věc. Březen je ještě daleko, ale abyste si to mohli dobře rozmyslet, zveme vás již teď. Na první jarní den pro vás Multifunkční centrum připravilo rukodělný kurz zpracování ovčí vlny. Vyzkoušíte si rozmanité techniky, od předení a tkaní až po plstění, … kdo co stihne a co ho bude nejvíce bavit. Lektorku a chovatelku ovcí, Klárku Křížovou jsme si půjčili z Vysočiny, z farmy v Zašovicích, kde mají i svoji vlastní „vlněnou učebnu“.
Kurz začíná v sobotu, 21. března 2015, v 9 hodin ráno. Cena na jednu osobu je 730,- Kč, v ní je započítán materiál, lektorné a drobné pohoštění. Kurz končí posledním odcházejícím.
Prosíme, hlaste se předem, u Evy Řezáčové, rezacova.e@mczl.cz, mobil: 773 737 701. Konečné datum přihlášek je 17. březen. Pokud kurz nebude naplněn minimálním počtem účastníků, tj. 5 osobami, kurz bude zrušen. Aby se lektorka mohla plně věnovat všem, je určena i horní hranice, tj. maximálně 10 účastníků.
Eva Řezáčová, Multifunkční centrum zámek Lednice, z.s.p.o.

plakat_vlna_web
Minaret
Oznámit chybu na stránce
 
Valid XML Valid RSS Valid CSS Valid XHTML 1.0 Transitional běží na Poulicek Web Solution, vytvořil Zbyněk Poulíček, webm@ster: kancelar@lednice.cz
© 2007-2016 obec Lednice