22.10.2020, svátek má Sabina (zítra Teodor)

26.03.2010

Jarní kontejnerový úklid


JARNÍ ÚKLID OBCE LEDNICE – INFORMACE PRO OBČANY

Oznamujeme občanům, že letošní jarní úklid obce Lednice proběhne s určitými změnami.

SHRABKY ZE ZAHRÁDEK

Ve dnech 26., 27., 28.03.2010 budou na obvyklých místech v obci, tj. 1) u hřiště Moravanu,  2) ul. Čechova,  3) ul. Mikulovská, přistaveny kontejnery, do kterých bude možno odložit shrabky z prostranství před domy, ze zahrádek a dvorků a zbytky rostlin.
V kontejnerech nesmí být nic jiného!!!

VĚTVE

Ve dnech 9., 10., 11.04.2010 bude možno na obvyklých místech určených pro kontejnery odložit na hromadu větve ze stromů. Od soboty 10.04. bude možno odložit větve ze stromů také  přímo na sběrný dvůr.

VELKOOBJEMOVÝ ODPAD

Na velkoobjemový odpad již nebudou přistaveny kontejnery na obvyklých místech v obci, z důvodu zahájení provozu sběrného dvoru .

SBĚRNÝ DVŮR

Oznamujeme občanům, že od 10.04.2010 bude v obci Lednice otevřen nový sběrný dvůr. Otevírací doba bude každou sobotu od 8,00 do 12,00 hodin.
Na sběrný dvůr bude možno od uvedeného data v otevírací době - průběžně po celý rok -  odkládat tyto tříděné odpadové komodity:
• velkoobjemový odpad (starý nábytek, koberce, matrace apod.);
• pneumatiky od osobních aut;
• akumulátory;
• textil;
• úplné elektrospotřebiče (ledničky, televizory, rádia, pračky);
• barvy, laky, zářivky;
• železo.
Uložení tříděných odpadových komodit na sběrný dvůr není zpoplatněno.

Uložení směsného komunálního odpadu do kontejneru na sběrném dvoře zůstává nadále zpoplatněno částkou 100,- Kč/vozík za os.auto.

Žádáme občany aby dodržovali pravidla stanovené pro úklid v obci. Ukládání odpadu mimo stanovené místa a mimo stanovené dny bude považováno za zakládání černých skládek.

Minaret
Oznámit chybu na stránce
 
Valid XML Valid RSS Valid CSS Valid XHTML 1.0 Transitional běží na Poulicek Web Solution, vytvořil Zbyněk Poulíček, webm@ster: kancelar@lednice.cz
© 2007-2016 obec Lednice