22.10.2020, svátek má Sabina (zítra Teodor)

20.10.2007

Osmý slet čarodějek W.I.T.C.H.Místo konání:Zámecký park
Organizátor:Knižní klub W.I.T.C.H., Egmont ČR, Žirovnická 3124, 106 00 Praha 10
Kontakt:tel.: 224 800 764
Fax: 272 770 044
e-mail: infoklub@egmont.cz
Začátek:13:00

Milé čarodějky,
zveme vás na další slet čarodějek W.I.T.C.H. Tentokrát se sejdeme v překrásném areálu zámeckého parku v Lednici na Moravě.
Během Magického putování se tentokrát přenesete do říše Arkhanta z příběhů W.I.T.C.H. Will, Irma, Taranee, Cornelia
a Hay Lin zde zachránily malého Maqiho, syna vládce říše Ariho. Musely projevit odvahu a vzájemně spojit své síly,
aby překonaly mocné kouzlo.
I vy si na jednotlivých stanovištích v zámeckém parku vyzkoušíte své dovednosti a zručnost v historických disciplínách. Ke krásné atmosféře Magického putování může opět přispět každá z vás. Vytvořte lampion ve stylu W.I.T.C.H., který na akci rozsvítíte.
Vstupné na akci je DOBROVOLNÉ, výtěžek bude věnován Bilingvální mateřské škole pro sluchově postižené a jejímu projektu Čumáček.

CO VÁS JEŠTĚ ČEKÁ?
Zdarma se můžete zúčastnit letových ukázek dravců
v zámeckém parku, podívat se do zámecké jeskyně plné strašidel, zhlédnout historickou módní přehlídku nebo se podívat na šermířská klání statečných rytířů, kteří budou bojovat o přízeň královny. V závěru akce vás čeká ohňová show a nakonec večerní ohňostroj.
Za poplatek si můžete prohlédnout pohádkový zámek Lednice, navštívit zámecký skleník, akvárium Malawi a romantickou zříceninu Janův hrad v areálu parku.

CO SI VZÍT S SEBOU?
Milé čarodějky, určitě si s sebou vezměte dobrou náladu a váš originální W.I.T.C.H. lampion. Nezapomeňte na vhodné oblečení a obuv, slet se bude konat v zámeckém parku. Pokud zůstanete na akci i po setmění, vezměte si DOBROU BATERKU, celý areál není osvícen.

plakat-witch
Minaret
Oznámit chybu na stránce
 
Valid XML Valid RSS Valid CSS Valid XHTML 1.0 Transitional běží na Poulicek Web Solution, vytvořil Zbyněk Poulíček, webm@ster: kancelar@lednice.cz
© 2007-2016 obec Lednice