31.10.2020, svátek má Štěpánka (zítra Felix)

10.06.2018

7. ročník Muzikálů v Lednici - Noc na KarlštejněTermín:10. 6. 2018, začátek 19:30 (za každého počasí )
Místo konání:Čestné nádvoří Zámku Lednice
Organizátor:Státní zámek Lednice, Muzikály v Lednici
Informace:www.muzikalyvlednici.cz

Noc na Karlštejně – 7. ročník Muzikálů v Lednici

- Pravý muzikál open air (NE koncertní verze)
- Pódium a kulisy obstará samotný zámek (sedí se naproti zámku)
- Hraje Městské divadlo Zlín

Legendární příběh znovu ožívá v podobě inscenace s hity Karla Svobody a to na zámku v Lednici. Zámek Lednice se na dvě noci promění v Karlštejn. V jedné z hlavních rolí bude tentokrát i samotný zámek Lednice, který bude tvořit autentickou kulisu a živé pódium pro herce. Čestném nádvoří dodá představení nezaměnitelnou a přímo magickou atmosféru, kde si návštěvníci budou moci vychutnat hity Lásko má já stůňu, Asi do věží, Hoja hoj a mnohé další písně od Karla Svobody a Jiřího Štaidla.

Děj se odehrává za doby Karla IV. na právě postaveném hradě Karlštejně, který se má stát místem klidu a odpočinku pro českého panovníka. Klid je však narušen nejen příjezdem bavorského vévody, ale i porušením králova zákona, který zakazuje ženám vstup na hrad. Během jedné noci se však na hradě nezávisle na sobě objevují hned dvě ženy, neť purkrabího Alena a královna Alžběta…

Představení pod širým nebem se koná za každého počasí a začátek má ve 19:30, jeho délka je cca 2,5 hodiny včetně přestávky (30 min).

Účinkují: Luděk Randár, Petra Králová, Radovan Král, Gustav Řezníček, Radoslav Šopík, Jan Lefík, Kateřina Liďáková, Tomáš David, Tamara Kotrbová, Rostislav Marek, Jana Drgová aj.
Režie: Michaela Doleželová spolu s Romanem Venclem
Producent: S PROMOTION s.r.o.

Vstupenky možno zakoupit zde: https://vstupenky.ticket-art.cz/

Více informací na www.muzikalyvlednici.cz

noc-na-karlstejne plakat---detsky-den-na-zamku-a-muzikal
Minaret
Oznámit chybu na stránce
 
Valid XML Valid RSS Valid CSS Valid XHTML 1.0 Transitional běží na Poulicek Web Solution, vytvořil Zbyněk Poulíček, webm@ster: kancelar@lednice.cz
© 2007-2016 obec Lednice