27.02.2020, svátek má Alexandr (zítra Lumír)

26.08.2018

7. ročník Muzikálů v Lednici - Muž se železnou maskouTermín:26. 8. 2018, za každého počasí, začátek v 19:00
Místo konání:Čestné nádvoří Zámku Lednice
Organizátor:Státní zámek Lednice, Muzikály v Lednici
Informace: www.muzikalyvlednici.cz

MUŽ SE ŽELEZNOU MASKOU – 7. ročník Muzikálů v Lednici
- výpravná koncertní verze úspěšného muzikálu divadla BRODWAY
- pódium a kulisy obstará samotný zámek Lednice (sedí se naproti zámku)
- pouze jedno představení, počet míst je omezen


V nádherném prostředí zámku Lednice můžete zažít krásný, romantický večer s úspěšným muzikálem známého skladatele Michala Davida. Výborné obsazení v čele s muzikálovou hvězdou Mariánem Vojtkem. Výpravnou koncertní verzi doplňují krásné kostýmy účinkujících. Nedílnou součástí celého večera je úžasná taneční company.

Akce pod širým nebem se koná za každého počasí a začátek má v 19:00, jeho délka jsou necelé 2 hodiny, včetně přestávky (30 min).

Účinkují: Marian Vojtko, Michaela Gemrotová, Linda Finková, Jan Kopečný, Petr Ryšavý a další

Producenti: S PROMOTION s.r.o. a KVArt production s.r.o.


MUŽ SE ŽELEZNOU MASKOU
Nejnovější muzikál z dílny Michala Davida měl svou slavnostní premiéru 1. listopadu 2017. Jedná se o volné pokračování mušketýrského příběhu po třiceti letech. Setkáváme se opět se slavným d´Artagnanem, Athosem, Aramisem a Porthosem, kteří se rozhodnou k odvážnému a riskantnímu činu. Vyměnit arogantního krále Ludvíka XIV. za jeho dvojče vězněné pod železnou maskou v bastile. Hudbu Michala Davida doplňuje stejně jako u muzikálu Tři mušketýři Bryan Adams tentokrát se skladbou „(Everything I Do) I Do It For You“. Muž se železnou maskou zaznamenává obrovský divácký úspěch. Doslova přes noc se stal muzikálovým hitem. Jedná se v současné době o nejúspěšnější muzikál na české muzikálové scéně.

Vstupenky možno zakoupit zde: https://vstupenky.ticket-art.cz/

banner_maska
Minaret
Oznámit chybu na stránce
 
Valid XML Valid RSS Valid CSS Valid XHTML 1.0 Transitional běží na Poulicek Web Solution, vytvořil Zbyněk Poulíček, webm@ster: kancelar@lednice.cz
© 2007-2016 obec Lednice